9467 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 november 2021 -
3130 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 20 januari 2020 -
3115 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 26 augusti 2019
3118 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
9078 Akvarell
Stig Larsson, Stockholmsmotiv, signerad, 1979,34x49
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
8044 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2019
2183 Akvarell
Stig Larsson, Stockholmsmotiv, 1979, 29 x 44
Såld: 550 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
2182 Akvarell
Stig Larsson, Kanalmotiv, 32 x 47
Såld: 350 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
1136 Akvarell
Stig Larsson, St Clair -1989, 30x35
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2009